Paragon (8.x-1.0-alpha27) - en to nl translation catalogue (251 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Moderated content
nl: Gemodereerde inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Article
nl: Artikel

en: Administration
nl: Beheer

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: Tags
nl: Labels

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: True
nl: Waar

en: Archive
nl: Archief

en: Icon
nl: Pictogram

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Attachment
nl: Bijlage

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Footer
nl: Voet

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Severity
nl: Ernst

en: Count
nl: Aantal

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Table
nl: Tabel

en: Role
nl: Rol

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: English
nl: Engels

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Front page
nl: Voorpagina

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Upload File
nl: Uploaden

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Grid
nl: Raster

en: 300 Multiple Choices
nl: 300 Meerkeuzevragen

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: 304 Not Modified
nl: 304 Niet gewijzigd

en: 305 Use Proxy
nl: 305 Gebruik proxy

en: Global
nl: Algemeen

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Image Type
nl: Afbeeldingtype

en: Block type
nl: Bloktype

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: Scheduled
nl: Gepland

en: File Type
nl: Bestandstype

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Content Overview
nl: Inhoudsoverzicht

en: Delete redirect
nl: Omleiding verwijderen

en: Who's online
nl: Wie is online

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Publish on
nl: Publiceer op

en: Unpublish on
nl: Depubliceer op

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Status code
nl: Statuscode

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Edit media
nl: Media bewerken

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Select Video
nl: Video selecteren

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Last accessed
nl: Laatste toegang

en: Fix 404 pages
nl: 404-pagina's oplossen

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Select Image
nl: Afbeelding selecteren

en: Asc
nl: Oplopend

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: 404 page not found
nl: 404 pagina niet gevonden

en: Media type
nl: Mediatype

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Scheduled content
nl: Geplande inhoud

en: Choose some options
nl: Kies enkele opties

en: Choose an option
nl: Kies een optie

en: Main Address
nl: Hoofdadres

en: Publish taxonomy term
nl: Taxonomieterm publiceren

en: Unpublish taxonomy term
nl: Taxonomieterm depubliceren

en: Editorial
nl: Redactioneel

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: WID
nl: Watchdog-ID

en: Registering module
nl: Module registreren

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: 403 access denied
nl: 403 geen toegang

en: Public Files Directory
nl: Map voor publieke bestanden

en: Private Files Directory
nl: Map voor afgeschermde bestanden

en: Scheduled Content
nl: Geplande inhoud

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aagepaste blokken beschikbaar.

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: Delete media
nl: Media verwijderen

en: Media name
nl: Medianaam

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: Linkit result thumbnail
nl: Linkit resultaat-miniatuurweergave

en: List of redirects
nl: Lijst van doorverwijzingen

en: There is no redirect yet.
nl: Er is nog geen omleiding.

en: Save media
nl: Media opslaan

en: Find and manage scheduled content.
nl: Geplande inhoud zoeken en beheren.

en: Find and manage scheduled content
nl: Geplande inhoud zoeken en beheren

en: Focal point
nl: Focuspunt

en: Publish media
nl: Media publiceren

en: Unpublish media
nl: Media depubliceren

en: No scheduled content.
nl: Geen geplande inhoud.

en: No scheduled content for user {{ arguments.uid }}
nl: Geen geplande inhoud voor gebruiker {{ arguments.uid }}

en: Find and manage media.
nl: Media zoeken en beheren.

en: There are no 404 errors to fix.
nl: Er zijn geen 404 fouten om op te lossen.

en: Crop type used by Focal point module.
nl: Type uitsnede dat gebruikt wordt door de Focal Point-module.

en: Use local files for reusable media.
nl: Gebruik lokale bestanden voor herbruikbare media.

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: Find and moderate content.
nl: Inhoud zoeken en modereren.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
nl: Geen inhoud beschikbaar voor moderatie. Alleen inhoud die op moderatie wacht, zoals concepten, wordt hier getoond.

en: A locally hosted audio file.
nl: Een audiobestand gehost op deze website.

en: A locally hosted video file.
nl: Een videobestand gehost op deze website.

en: Name (A-Z)
nl: Naam (A-Z)

en: Name (Z-A)
nl: Naam (Z-A)

en: Remote video
nl: Externe video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
nl: Een externe video van YouTube of Vimeo.

en: Edit {{ name }}
nl: {{ name }} bewerken

en: Widget (table)
nl: Widget (tabel)

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
nl: Gearchiveerd

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
nl: Archiveren

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
nl: Herstellen naar Concept

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren

en: Media Library thumbnail (220×220)
nl: Mediabibliotheek miniatuur (220×220)

en: Delete {{ name }}
nl: {{ name }} verwijderen
