Paragon (8.x-1.0-alpha30) - en to gl translation catalogue (194 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Moderated content
gl: Contido moderado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Administration
gl: Administración

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Archive
gl: Arquivo

en: Icon
gl: Icona

en: Path
gl: Ruta

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Layout
gl: Disposición

en: Attachment
gl: Anexo

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Last access
gl: Último acceso

en: Severity
gl: Gravidade

en: Count
gl: Contar

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Last update
gl: Última actualización

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Widget
gl: Control

en: Address
gl: Enderezo

en: Table
gl: Táboa

en: Role
gl: Rol

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: English
gl: Inglés

en: Token
gl: Símbolos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Member for
gl: Membro durante

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: author
gl: autor

en: Entity
gl: Entidade

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Upload File
gl: Subir arquivo

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Used in
gl: Usado en

en: Permission
gl: Permiso

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Grid
gl: Grella

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Edit content
gl: Editar contido

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Who's new
gl: Novos usuarios

en: Who's online
gl: Usuarios conectados

en: Publish on
gl: Publicar en

en: Unpublish on
gl: Quitar publicación en

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Full content
gl: Contido completo

en: Recent content
gl: Contido recente

en: No front page content has been created yet.
gl: Aínda non se creou contido para a páxina principal.

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido

en: Make content sticky
gl: Facer que o contido quede fixo na cabeza das listas

en: Make content unsticky
gl: Facer que o contido non quede fixo na cabeza das listas

en: Promote content to front page
gl: Levar contido a páxina principal

en: Remove content from front page
gl: Quitar contido da páxina principal

en: Save content
gl: Gardar contido

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Taxonomy term page
gl: Páxina de térmos de taxonomía

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
gl: Un administrador creou para vostede unha conta en [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Not specified
gl: Non especificado

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Original language
gl: Idioma orixinal

en: Scheduled content
gl: Contido programado

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Public Files Directory
gl: Directorio público de ficheiros

en: Private Files Directory
gl: Directorio de arquivos privados

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
gl: Solicitude de cancelación de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
gl: Substitución de información de inicio de sesión para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (pendente de aprobación polo administrador)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (aprobada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
gl: Detalles de conta de [user:display-name] en [site:name] (bloqueada)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
gl: Detalles de conta para [user:display-name] en [site:name] (cancelada)

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén
