Paragon (8.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (68 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Administration
ast: Alministración

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Severity
ast: Severidá

en: Count
ast: Cuenta

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Role
ast: Rol

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: English
ast: Inglés

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Member for
ast: Miembru hai

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: People
ast: Xente

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Basic page
ast: Páxina básica
