Paragon (8.x-1.0-alpha5) - en to si translation catalogue (36 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Article
si: ලිපි

en: Administration
si: පාලනය

en: More
si: තව

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Count
si: එකතුව

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
si: @site මෙම මොහොතේ අලුත් වැඩියා  කෙරෙමින් පවතී. ස්වල්ප මොහොතකින් අප නැවත පැමිණෙනු ඇත. රැදී සිටියට ස්තුතියි.

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Second
si: තත්පර

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
