Paragon (8.1.0-alpha19) - en to cs translation catalogue (183 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Moderated content
cs: Moderovaný obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Article
cs: Článek

en: Administration
cs: Administrace

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: Archive
cs: Archiv

en: Icon
cs: Ikona

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Attachment
cs: Příloha

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Files
cs: Soubory

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Footer
cs: Patička

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Severity
cs: Vážnost

en: Count
cs: Počet

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Desc
cs: Sestupně

en: Table
cs: Tabulka

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: English
cs: Anglicky

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: author
cs: autor

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Glossary
cs: Slovník

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Used in
cs: Použito v

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Grid
cs: Mřížka

en: Global
cs: Globální

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cs: Uživatel se považuje za online po tuto dobu od posledního zobrazení stránky.

en: Offset
cs: Posun

en: Publish content
cs: Zveřejnit obsah

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: Image Type
cs: Typ obrázku

en: Block type
cs: Typ bloku

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Who's new
cs: Kdo je nový

en: Delete redirect
cs: Smazat přesměrování

en: Who's online
cs: Kdo je online

en: Apply filters
cs: Použít filtry

en: Publish on
cs: Zveřejnit v čase

en: Unpublish on
cs: Schovat v čase

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Delete content
cs: Smazat obsah

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Recent content
cs: Nový obsah

en: No front page content has been created yet.
cs: Pro titulní stránku ještě nebyl vytvořen obsah.

en: Unpublish content
cs: Skrýt obsah

en: Make content sticky
cs: Přilepit obsah nahoru v seznamu

en: Make content unsticky
cs: Zrušit přilepení obsahu

en: Promote content to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Remove content from front page
cs: Odstranit obsah z titulní stránky

en: Save content
cs: Uložit obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Last accessed
cs: Poslední přístup

en: Fix 404 pages
cs: Opravit stránky 404

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Not specified
cs: Nespecifikováno

en: Master
cs: Nadřízené

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Original language
cs: Původní jazyk

en: Custom block library
cs: Knihovna vlastních bloků

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Block the selected user(s)
cs: Zablokovat vybrané uživatele.

en: Cancel the selected user account(s)
cs: Zrušit vybrané uživatelské účty

en: Unblock the selected user(s)
cs: Odblokovat vybrané uživatele

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Links related to the active user account
cs: Odkazy týkající se aktivního uživatelského účtu

en: Administrative task links
cs: Odkazy pro administrativní úkoly

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: User tool links, often added by modules
cs: Odkazy na uživatelské nástroje, často přidané prostřednictvím modulů

en: Find and manage custom blocks.
cs: Hledat a spravovat vlastní bloky.

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: All content, by month.
cs: Veškerý obsah, dle měsíce.

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
cs: Zobrazuje seznam nejnovějších uživatelských účtů na webu.

en: Who's online block
cs: Blok "Kdo je přihlášen"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
cs: Zobrazuje uživatelská jména naposled aktivních uživatelů a celkový počet aktivních uživatelů.

en: There are no custom blocks available.
cs: Žádné vlastní bloky nejsou k dispozici.

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Welcome to [site:name]
cs: Vítejte na webu [site:name]

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje

en: A list of new users
cs: Seznam nových uživatelů

en: There are currently @total users online.
cs: Počet právě přihlášených uživatelů: @total

en: Delete media
cs: Smazat média

en: Publish media
cs: Zveřejnit média

en: Unpublish media
cs: Skrýt média

en: Use local files for reusable media.
cs: Zařazuje lokální soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Name (A-Z)
cs: Jméno (A–Z)

en: Name (Z-A)
cs: Jméno (Z–A)
