Paragon Themekit (8.1.0-alpha19) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Medium
fa: متوسط

en: Featured
fa: ویژه

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
