Paragon Themekit (8.1.0-alpha19) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Medium
hu: Közepes

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
