Paragon Themekit (8.1.0-alpha19) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
