Paragon Themekit (8.1.0-alpha19) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Medium
ps: منځنى

en: Featured
ps: ځانګړي
