Paragon Themekit (8.1.0-alpha19) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Medium
sl: Srednja

en: Featured
sl: Izpostavljeno
