Paragon Themekit (8.1.0-alpha19) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Help
ta: உதவி

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: Page top
ta: பக்கத்தின் மேல்

en: Page bottom
ta: பக்கத்தின் கீழ்ப்பகுதி

en: Sidebar first
ta: முதல் பக்கபட்டை

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை

en: Sidebar second
ta: இரண்டாம் பக்கபட்டை
