Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
