Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Medium
uk: Середній

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
