Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif
