Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Medium
cs: Střední

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
