Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Medium
id: Sedang

en: Featured
id: Pilihan

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
