Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Medium
it: Medio

en: Featured
it: In evidenza

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
