Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Medium
ja: 中程度

en: Featured
ja: 主な

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
