Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Medium
tr: Orta

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
