Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha6) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Medium
de: Mittel

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: The name of the theme was not specified.
de: Es wurde kein Name für das Theme angegeben.

en: Updating .info.yml file…
de: .info.yml-Datei wird aktualisiert...
