Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Featured
fi: Esitelty

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
