Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж
