Paragraph Group (2.0.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Option
pt: Opção

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: Paragraphs
pt: Parágrafos
