Paragraph Lineage (1.0.6) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
