Paragraph Lineage (1.0.6) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: File
uk: Файл

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Paragraph type
uk: Тип параграфа
