Paragraph Lineage (1.0.7) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Parent type
ca: Tipus del pare

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Parent field name
ca: Nom del camp pare
