Paragraph Lineage (1.0.7) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: File
es: Archivo

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Parent type
es: Tipo de padre

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Rendered entity
es: Entidad representada

en: Paragraph type
es: Tipo de Paragraph

en: Parent field name
es: Nombre de campo padre
