Paragraph Lineage (1.0.7) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti
