Paragraph Lineage (1.0.7) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת
