Paragraph Lineage (1.0.7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
