Paragraph Lineage (1.0.7) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Rendered entity
oc: Entitat rendutda
