Paragraph Lineage (1.0.7) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Rendered entity
ro: Entitate randată
