Paragraph Lineage (1.0.8) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem
