Paragraph Lineage (1.0.9) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Bundle
am: ቅርቅብ
