Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Type
ast: Triba

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Page
ast: Páxina
