Paragraph Lineage (1.0.9) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Preview
bs: Pregled

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
