Paragraph Lineage (1.0.9) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Type
cy: Math

en: File
cy: Ffeil

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
