Paragraph Lineage (1.0.9) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
