Paragraph Lineage (1.0.9) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
