Paragraph Lineage (1.0.9) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Type
eu: Mota

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
