Paragraph Lineage (1.0.9) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Default
fil: Pamantayan

en: Page
fil: Pahina
