Paragraph Lineage (1.0.9) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Bundle
gl: Paquete

en: Default Theme
gl: Tema Predeterminado

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
