Paragraph Lineage (1.0.9) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Link
gu: કડી

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Bundle
gu: બંડલ
