Paragraph Lineage (1.0.9) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Type
hu: Típus

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Parent type
hu: Szülőtípus

en: Offset
hu: Eltolás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás

en: Paragraph type
hu: Bekezdéstípus

en: Parent field name
hu: Szülő mező neve
