Paragraph Lineage (1.0.9) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Link
id: Tautan

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Bundle
id: Bundel

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun

en: Rendered entity
id: Entitas yang dihasilkan

en: Admin Theme
id: Tema Admin
