Paragraph Lineage (1.0.9) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Reset
it: Ripristina

en: Preview
it: Anteprima

en: Default
it: Predefinito

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Rendered entity
it: Entità visualizzata

en: Paragraphs
it: Paragrafi
