Paragraph Lineage (1.0.9) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: File
ja: ファイル

en: Reset
ja: リセット

en: Link
ja: リンク

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Bundle
ja: バンドル

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Rendered entity
ja: 描画されたエンティティ

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
