Paragraph Lineage (1.0.9) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: File
jv: Berkas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
