Paragraph Lineage (1.0.9) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Page
kk: Бет
