Paragraph Lineage (1.0.9) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Page
km: ទំព័រ
